Actueel

Vanwege de privacy van onze leerlingen vindt u op deze pagina een selectie van ons nieuws, waarbij we slechts één foto per artikel tonen. Als ouder van onze leerlingen kunt u terecht op MijnSchool. Daar vindt u - wanneer u bent ingelogd - het laatste nieuws, de agenda en andere actuele zaken. 

januari, Dit zijn wij! Vaste waarden en vernieuwing

Wij trots dat de basisscholen van CBO Noardwest Fryslân en de opvanglocaties van Stichting Kinderopvang  Noardwest Fryslân samen werken vanuit een gezamenlijke Vaste waarden en vernieuwing. Hiervoor is een nieuwe poster ontwikkelt en een korte film gemaakt met als titel Dit zijn wij! 

januari, Felicitatie vakleerkracht gym - winnaar Hotze Schuil trofee

Thewis Hobma - vakleerkracht gym - is winnaar van de Hotze Schuil trofee. Hij wint de de trofee voor zijn prestaties bij het Fierljeppen. Hij werd onder meer winnaar van de gouden riige, winnaar open NK.

januari

20 Voorleesfeest groep 1 en 2
27 Vergader-/administratiedag
28 Vergadering OuderWerkGroep

februari

7 Rapport mee
7 Start Workshop ronde 5
15 Voorjaarsvakantie

maart

2 Schoolfotograaf
6 Start Workshop ronde 6
18 Vergader-/administratiedag
25 Vergadering Kindcentrumraad - 19.30 uur
27 Start Workshop ronde 7

april

10 Goede Vrijdag en Pasen - vrij
15 Kranslegging groep 7
17 Koningsspelen
25 Meivakantie

mei

8 Start Workshop ronde 8
21 Hemelvaart + vrijdag - vrij
25 Studiedag team
25 Avond 4 daagse

juni

1 Pinksteren - vrij
2 Vergader-/administratiedag
9 Vergadering Kindcentrumraad - 19.30 uur
26 Rapporten mee
30 Afscheid groep 8

juli

2 Laatste schooldag
3 Vrije dag
4 Zomervakantie