Actueel

Vanwege de privacy van onze leerlingen vindt u op deze pagina een selectie van ons nieuws, waarbij we slechts één foto per artikel tonen. Als ouder van onze leerlingen kunt u terecht op MijnSchool. Daar vindt u - wanneer u bent ingelogd - het laatste nieuws, de agenda en andere actuele zaken. 

februari, Wonderlijke uitvindingen!

Na de voorjaarsvakantie starten we met een gezamenlijk thema! Tot aan de meivakantie werkt ons hele Kind Centrum aan het thema ‘Wonderlijke Uitvindingen’. Maandag 24 februari openen we het thema gezamenlijk op het leerplein.

februari, Vergroening Energiegebruik

CBO Noardwest Fryslan heeft bij haar leveranciers aangegeven het energieverbruik te 'vergroenen' om daarmee een bijdrage te leveren aan de klimaatdoelen. IKC Prins Johan Friso neemt elektriciteit af van officieel geregistreerde Nederlandse windmolens.  

februari

15 Voorjaarsvakantie

maart

2 Schoolfotograaf
6 Start Workshop ronde 6
18 Vergader-/administratiedag
25 Vergadering Kindcentrumraad - 19.30 uur
27 Start Workshop ronde 7

april

10 Goede Vrijdag en Pasen - vrij
15 Kranslegging groep 7
17 Koningsspelen
25 Meivakantie

mei

8 Start Workshop ronde 8
21 Hemelvaart + vrijdag - vrij
25 Studiedag team
25 Avond 4 daagse

juni

1 Pinksteren - vrij
2 Vergader-/administratiedag
9 Vergadering Kindcentrumraad - 19.30 uur
26 Rapporten mee
30 Afscheid groep 8

juli

2 Laatste schooldag
3 Vrije dag
4 Zomervakantie